Suport gratuit fara contract 3 luni pentru administrare site scola, gradinita, scoala sanitara, licee, site primarii

Daca exista site neactualizat oferim pentru platformele cunoscute suport gratuit 3 luni fara obligativitate contractuala.

Suport online, manual video sau telefonic, include si recomandari conform ghidului de transparenta mangeriara in mediul online si recomandari in securitatea cibernetica conform legislatiei in vigoare.

 Creare site candidat primarie, creare site politician - consultanta si suport, contract un an.

Suport realizare identitate vizuala candidat primarie, suport creare identitate web site politician, monitorizare trafic, sondaje pe site.

Contract SiteWeb pachet ¨Go On 2880" lei conform POCA - creare site primarie

 Creare site UAT si consiliu local, creare site primarie conform POCA perfect optimizat ca structura si design web cu administrare site frontend.
 Site web si realizare web design responsive institutii publice si hosting site gratuit un an. Administrabil online frontend si cookie activ.  Animatii web:  derulator imagini personalizat pe 5 pagini,  galerie imagini cu zoom personalizata pe 5 pagini, 5 animatii de texte cu imaginiButoane directe valabile doar pentru SmartPhone: PozitiaGoogleMap, Apeleaza, SendEmail. Sumar de continut dedicat pentru SmartPhone. Modul GDPR in care utilizatorul administreaza tipurile de Cookie acceptate. Mentenanta si suport la distanta pentru un an. 10 Adrese de Email. SEO:Inscriere in Google index cu harta de link-uri a site-ului si localizare in GoogleMap
 Realizare de 20 BackLink-uri diverse pe alte site-uri de scoli sau primarii avand titluri si texte diferite . In SEAP CUI 36246651, cod CPV:  72413000-8 - Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

Creare site termopane

Webdesign site-uri web cu geamuri termopan care strălucesc

Termopane sau geamurile duble sunt o piață extrem de competitivă și a fi expus în cât mai multe locuri pe care le poate avea afacerea dvs. înseamnă că puteți profita de cel mai bun marketing disponibil. Site-urile pentru companiile de ferestre sunt ceva în care suntem mândri că ne-am specializat. După ce am lucrat cu unele dintre cele mai prestigioase și bugetare companii, știm doar cum să rafinăm un site web și să îl facem să funcționeze din greu pentru compania dvs.

Proiectanți web pentru companii de ferestre termopane

Echipa noastră poate vedea unele dintre cele mai proaste site-uri web și unele dintre cele mai bune. Designul este esențial, deoarece este primul lucru pe care cineva care îl caută pe site-ul dvs. web va vedea. Acestea fiind spuse, designul nu este totul; Este esențial ca textul să fie corect, astfel încât să reflecte reputația companiei. De asemenea, conținutul de pe site-ul dvs. trebuie să reflecte misiunea dvs. - oferiți ferestre de prețuri comerciale? Dacă da, înseamnă că calitatea este „ieftină”? Anumite modificări ale modului în care este scris site-ul dvs. vă pot ajuta la promovarea produselor dvs., fără a amâna oamenii. Un conținut relevant bun înseamnă că motoarele de căutare vă vor indexa corect și vă vor clasa mai sus - lăsând oamenii să vă găsească deasupra concurenței.

Realizarea unui site web nu a fost niciodată mai ușoarăRealizarea de site online

Pentru a vă trimite mesajul în aceste zile, probabil că vă bazați pe Facebook și pe Twitter, cu ajutorul unor link-uri de la Instagram, LinkedIn, Pinterest și Tumblr. Acest lucru este comun, dar dacă doriți o prezență pe Internet care să reprezinte cu adevărat pe voi sau organizația dvs., aveți nevoie și de un site personalizat propriu. Un site web real, spre deosebire de o pagină de social media, vă oferă un control complet asupra designului și conținutului. Acest lucru conferă credibilitate afacerii, organizației sau mărcii dvs. personale. Puteți să vă arătați atât de distinctiv pe Facebook, dar pe propriul dvs. site puteți să realizați o imagine adevărată a mărcii, să oferiți produse de vânzare și să integrați o multitudine de servicii web ale unor terțe părți.

Nu a fost niciodată mai ușor să configurați un site web cu aspect profesional, de design-forward. Constructori de site-uri bine cunoscute, cum ar fi Squarespace, Weebly și Wix, se îmbunătățesc în mod constant. Și concurenții mai noi, cum ar fi Simvoly, Strikingly și uKit, se aprind tot timpul cu propriile lor rătăciri inteligente în acest proces.


De ce aveți nevoie de un site Web

Dar să vorbim mai mult despre motivul pentru care chiar aveți nevoie de o pagină web ( nume domeniu, gazduire web ) în această zi de dominație socială a rețelelor media. La nivel personal, probabil că nu doriți să trimiteți potențiali angajatori pe pagina dvs. de pe Facebook, astfel încât un site web personalizat are mult mai mult sens ca un CV personalizat online.

Realizare site scoala sanitara, creare web design site

Deși site-urile școlare există pe Internet de mai bine de cincisprezece ani, în practică site-ul nu este integrat în sistemul organizațional-pedagogic al școlii.

Pe fondul provocator al sistemului de învățământ modern și al fațetelor teoretice ale realizării unui mediu de învățare, această lucrare va prezenta un mediu de învățare online din perspective organizaționale și pedagogice ale școlii și se va extinde pe rațiunea din spatele site-ului școlar, descriind în același timp caracteristicile acestuia.

 Site-ul propus va fi caracterizat atât de zone virtuale accesibile publicului larg, cât și de zone limitate la comunitatea de învățare a profesorilor și a studenților. În plus, vor fi prezentate atât instrumente virtuale capabile să se integreze în diversele componente care conțin site-ul, cât și structura recomandată a site-ului. Site-ul va îndeplini rolul unui mediu de învățare online și va reflecta activitățile școlilor pe diverse niveluri organizaționale și pedagogice.

 

INTRODUCERE 

În ultimii ani s-a recunoscut că Internetul a schimbat direcția, timpul și locația învățării (Moore, 1993; Nachmias et al., 1999). Mai mult, clasa tipică de scoala sanitara nu se mai limitează la patru pereți și ore fixate; Internetul facilitează învățarea din orice locație în orice moment, iar această transformare semnificativă se produce treptat și în școli. Site-urile școlare există pe internet de câțiva ani și multe sunt recunoscute ca învățare bazată pe web (WBL) (Blanchard & Marshal, 2005). În practică, însă, site-ul web nu este încorporat în sistemul organizațional-pedagogic al majorității școlilor și nu face parte integrantă din procedurile școlare.

Creare site asociatii de propietari

Creare site asociatie de proprietari original, personalizabil

Creativitatea pentru site-urile asociatiei de proprietari de apartamente înseamnă că proiectăm site-uri web in funtie de specificul comunitatii. Fiecare site web este asamblat individual pe baza specificațiilor dvs., asigurându-le că sunt flexibile pentru asocierea dvs. Realizăm acest lucru prin atribuirea unui designer web personal, care va fi disponibil pentru a răspunde la întrebări și pentru a vă ajuta pe întregul proiect de site.

Suport rapid

Asistența permanentă pentru site-ul dvs. web ne reprezintă ca servicii oferite . În primul rând, proiectantul dvs. personal vă ajută prin procesul nostru pas cu pas și face ca site-ul dvs. să fie live rapid. Echipa noastră de asistență este, de asemenea, disponibilă pentru sfaturi în curs de desfășurare și ajutor pentru a vă asigura că veți beneficia la maxim de site-ul dvs. Consultați statisticile noastre de asistență pentru raportarea în timp real a răspunsului nostru.

Caracteristici robuste site asociatie de proprietari

Funcții utile pune site-ul web de care proprietarii de apartamente au nevoie la îndemână 24/7. Alegeți ce caracteristici să le activați pe site-ul dvs. web și modul în care acestea sunt cel mai bine organizate. Este în regulă dacă vă răzgândiți mai târziu, deoarece nu veți suporta taxe suplimentare. Și este la fel de simplu ca să dai clic pe un buton. Astfel vă oferim un site web ușor de utilizat, care este ușor de gestionat pentru administratorii dvs. Platforma contine componente legale de siguranta cibernetica gen firewal,  administrare cookie conform DGPR, documentatie legislativa cu link catre platforme de juristprudenta pentru fiecare sectiune. 

Please publish modules in offcanvas position.